KONST / Litografier / Färglitografi 13978174
nr 1397 8174
Ã…ke Westin
(f. 1939), Sverige
Färglitografi, "Stureplan med gamla svampen, Stockholm". Signerad, numrerad 90/360. Motivet: 37x55 cm, oramat löst blad. Bladets mått: 46x62 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 17 maj 2021
kl 20:19:01
13/5 16:06:46
300 kr
14/5 18:46:52
Ã…ke Westin
Läs mer om Ã…ke Westin